hakkımızda

Kalita Hakkında

Anadolu sofralarının geleneksel damak tadı olan çiğköfte 4000 yıllık maziye sahiptir. Hz. İbrahim dönemlerine dayanan çiğköfte yapımının zahmeti ve zorluğu nedeniyle Anadolu coğrafyasında kimi zaman ara sıcak, kimi zaman aperatif, kimi zaman meze olarak tüketilmiştir.

Günümüzde gıda sektörünün hızla gelişen alanı olan çiğköfte yapımına, 15 yılı aşkın tecrübesiyle yeni bir soluk getirmek amacıyla KALİTA Çiğköfte 10 yıllık İstanbul tecrübesini 2017 yılında Çanakkale'ye taşıyarak daha dar bölge ama daha taze ve çeşitlilik hizmet anlayışıyla Çanakkale'de yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

Çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdüren KALİTA kurumsal yapısı ile sektörün geleceğine yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Bir hayalin somuta dönüşmüş hali olan KALİTA, Çanakkale'de üretim tesisi ile gıda sektöründe emin ve güvenilir adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız güçlü, güvenilir, geleceğe umutla bakan, samimi ve ticari alanda sürekli kazanan bir KALİTA Ailesi oluşturmaktır.

KALİTA Ailesi, hijyen ve kaliteye önem verme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, güler yüzlü hizmet, sürekli daha iyisini müşterisine ulaştırma ilkelerine sımsıkı bağlıdır. Siz değerli müşterilerimiz için varız.

KALİTA

10 Yılı aşkın tecrübemizle Çanakkalede sofraları donatıyoruz.

Ulaşım

Esenler Mh. Adnan Kahveci Cd.No:13/1, Çanakkale

+90 533 063 2726

info@kalita.com.tr

Kalita Güveni

44.200.171.74

- KALİTA - Tüm hakları saklıdır. Yazılım Çanakkale Web Tasarım